СПОРТ. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ

Дата: 30.12.2021 11:50

У Буковелі завершився чемпіонат України з біатлону 2021 року. Знову серед кращих наші земляки-біатлоністи. Цього разу  переможні традиції підтримали  досвідчений спортсмен Андрій Доценко (перший тренер ЗТУ Іван Ігнатьєв та ЗТУ Олена Ігнатьєва), що нині перебуває у складі збірної команди України і на змаганнях представляє  Чернігів, та зовсім ще юний спортсмен-вихованець спортивного ліцею «Барса» м.Суми Богдан Борковський (перший тренер Анатолій Тітаренко). Андрій виборов золоту нагороду у спринтерській гонці, а Богдан у складі зірної команди Сумської області здобув вищу нагороду  в естафеті. Також Богдан виконав норматив «Майстра спорту України».

Вітаємо спортсменів, тренерів, батьків з перемогою. Бажаємо всім веселих Новорічних та Різдвяних свят,міцного здоровя, наснаги та спортивних перемог у Новому році!

Інструктор-методист ДЮСШ Микола Демченко