Інформація про проведені заходи

14 лютого 2017 року ГО "БДОП" разом з батьками та дітьми були запрошені на  Різдвяний концерт, який відбувся у приміщенні Єпархіального управління Сумської Єпархії на чолі з Протоієреєм Володимиром Павлюком та молодою командою "Центром православної молоді".

Діти отримали подарунки.

Батьки і діти були задоволені святом.

Дякуємо всім за організацію свята.

Висловлюємо щиру подяку колективу магазину «Світанок» смт Миколаївка (Універмаг 2-й поверх) та інтернет-магазину «Щедрий врожай м.Суми» за допомогу в реалізації проекту для дітей з особливими потребами «Ляльковий друг»!

08:52:16 15.01.2021

Проект "Ляльковий друг" від ГО "Батьки дітей з особливими потребами"

У смт Миколаївка Сумського району відбувся незвичний захід для дітей з особливими потребами - малюки стали не глядачами, а акторами справжнього лялькового театру.  Громадська організація «Батьки дітей з особливими потребами» за підтримки Управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації організувала проект «Ляльковий друг». В рамках ініціативи діти самі влаштували для себе свято, взявши участь у постановці казки. Звичайно, така активність дітлахів справила неабиякий позитивний вплив на їх здоров’я.

08:26:01 13.01.2021