Проект "Ляльковий друг" від ГО "Батьки дітей з особливими потребами"

Дата: 13.01.2021 08:26

У смт Миколаївка Сумського району відбувся незвичний захід для дітей з особливими потребами - малюки стали не глядачами, а акторами справжнього лялькового театру.  Громадська організація «Батьки дітей з особливими потребами» за підтримки Управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації організувала проект «Ляльковий друг». В рамках ініціативи діти самі влаштували для себе свято, взявши участь у постановці казки. Звичайно, така активність дітлахів справила неабиякий позитивний вплив на їх здоров’я.

- Цей захід ми планували вже давно, але у нас не було фінансових можливостей для його проведення, - розповідає керівник організації Алла Писаревська. – У минулому році ми вирішили взяти участь в обласному конкурсі молодіжних проектів і конкурсна комісія надала нам найбільшу кількість балів. Завдяки підтримці Управління молоді та спорту Сумської ОДА ми реалізували давню мрію і подарували нашим дітям свято. В заході взяли участь діти школи та садочків та діти з особливими потребами. Окрім власне вистави, ці діти протягом кількох місяців старанно працювали на репитиціях.