Громадська організація "БДОП" відвідала "Поетичний рушник" в Обухові

Дата: 10.12.2018 13:42

28 листопада 2018 року громадська організація «БДОП» була запрошена в м.Обухів на щорічний фестиваль-конкурс «Поетичний рушник».

Захід відвідали голова організації «БДОП»  Писаревська Алла та член правління ГО «БДОП» Третьякова Оксана, яка зайняла друге місце у номінації «Світ поезій».

Київський обласний конкурс-фестиваль для людей з обмеженими фізичними можливостями «Поетичний рушник» започаткований Обухівською міською радою спільно з ВГО «Народна академія творчості інвалідів» та Київською міською організацією ВГО «Союз організацій інвалідів України».

Кожного року у листопаді всі поети спілки інвалідів України з’їжджаються, щоб показати свої таланти і отримати призові місця, обмінятися збірками, які написали самі.

Три збірки поезій від Клімішина Василя з Вінниччини отримала і наша громадська організація.