Заходи до Дня людей з обмеженими можливостями - 2019

Дата: 24.12.2019 13:43

До Дня людей з обмеженими можливостями громадська організація «БДОП» провела захід для батьків та дітей з особливими потребами.

План заходу для дітей:

1. Екскурсія в Музей ім. Никонора Онацького.
  2. Шоу мильних бульбашок.
  3. Кріо-шоу
  4. Розпис пряників
  5. Фотосесія
  6. Обід

План заходу для батьків:

1. Перукарі
  2. Візажисти
  3. Майстер-клас «Смачна кухня»
  4. Фотосесія
  5. Обід

Висловлюємо щиру подяку за організацію та фінансову підтримку Ігнатьєву Івану Анатолійовичу, Гончаренко Тетяні Іванівні, Бутенку Андрію Олексійовичу, Шостак Юлії Андріївні, Ігнатьєву Валентину Івановичу; фізичним особам-підприємцям:  Павленко Тамарі Олександрівні, Шумейко Інні Борисівні, Недільку Володимиру Івановичу, Назарову Олександру Миколайовичу, Бороденко Тетяні Миколаївні, Галеті Сергію Петровичу, Купавці Олександру Леонідовичу, Ковтун Ніні Степанівні; фотографу Кармазіній Наталії, Аліні Джамаловій, Чижу Сергію, Кулик Ірині, Анні Зінченко, Олені Гусак, Тетяні Світюк, Світлані Орловій, волонтеру Олександру з СумДУ, Юлії та Максиму Гончаровим, Юліані Крамаренко, волонтерам із Сум – Катерині та Марині, Шоколенко Наталії, тамаді – Наталії Лукашевич.