ГО "БДОП" проведено заходи до Міжнародного Дня людей з інвалідністю

Дата: 10.12.2018 14:05

4 грудня 2018 року громадська організація «БДОП» провела екскурсію для дітей з обмеженими можливостями та їх батьків у Сумській бібліотеці для людей з обмеженими можливостями.

Провела виховну годину член ГО «БДОП» Третьякова Оксана (психолог за фахом). Діти погралися в казку «Ріпка», за що були нагороджені сувенірами.

Завідувач бібліотекою Погорєлова Лариса Миколаївна розповіла батькам про систему, яка працює в бібліотеці:

для студентів і всіх, хто має інвалідність, працює комп’ютерний кабінет, консультація психолога, консультація юриста – все безкоштовно; проводяться свята, різноманітні майстер-класи, виховні години.

Діти і батьки отримали багато позитивних емоцій і корисної інформації.

Так як 3 грудня 2018 року відзначався Міжнародний День людей з інвалідністю, для батьків і їх дітей з інвалідністю чекав великий сюрприз – поїздка у Косівщину в кафе «Козачок».

Їх чекав святковий стіл та програма за участі аніматорів – Вовка та Зайця.

Всі присутні були дуже задоволені заходом.

Громадська організація "БДОП" висловлює щиру подяку

Токарю Володимиру Миколайовичу, голові Сумської обласної ради

Ігнатьєву Івану Анатолійовичу, Миколаївському селищному голові

Бондаренку Сергію Миколайовичу, генеральному директору ТОВ агрофірма "Вікторія"

Власенку Олегу Дмитровичу, керівнику відділу соціальної політики СТОВ "ДРУЖБА НОВА"

Сластьон Роману Миколайовичу, директору ТОВ "Слобожанщина.Агро"

Голубченку Леоніду Миколайовичу, ФОП

Щербаку Сергію Івановичу, ФОП

Галеті Сергію Петровичу, ФОП

за надання допомоги у організації та проведенні свята для сімей, у яких виховуються діти з обмеженими можливостями.