СПОРТ. БОРОТЬБА ВІЛЬНА. ДАРУВАТИ ДІТЯМ СВЯТО

Дата: 20.12.2021 14:53

19 грудня на День Святого Миколая в Улянівці відбулися змагання з боротьби вільної серед вихованців ДЮСШ імені М.І.Масалітіна. Зовсім нещодавно, а саме з вересня, відділення боротьби вільної відновило роботу на базі Улянівського закладу загальної середньої освіти , з надією повернути кращі спортивні традиції до селища.

Напружені і захоплюючі сутички, сповнені дитячим запалом, виявили переможців та призерів змагань і подарували справжнє свято учасникам та батькам, що прийшли підтримати юних спортсменів.

Серед дівчат І місце виборола Анастасія Погуляка, ІІ місце посіла Наталія Поліщук  і ІІІ місце в Діани Дурницької. Юнаки змагалися у двох вагових категоріях. У категорії 35 кг І місце посів Ілля Усик, ІІ місце в Максима Бойка і ІІІ в Елміра Цинцаря. У ваговій категорії 42 кг І місце виборов Іван Кислий, ІІ посів Артем Кисельов, ІІІ місце в Даніла Шевченка.

Переможці та призери були нагороджені дипломами та медалями.

Наймолодший учасник Вячеслав Макушенко отримав диплом «За волю до перемоги» та солодкий подарунок від організаторів.

Наприкінці цікавих змагань діти смакували солодощі від Святого Миколая, в ролі якого чудово себе почував тренер дітей Олександр Остапенко.

Вітаємо переможців та всіх учасників з Новорічними та Різдвяними святами. Бажаємо спортивних успіхів у Новому році!!!

Інструктор-методист ДЮСШ Микола Демченкo