СПОРТ. ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ФУТБОЛ

Дата: 03.09.2021 17:20

З 23 по 27 серпня в Сумах проходив дитячо-юнацький турнір Асоціації футболу Сумщини серед юнаків 2005-2006 років народження до З0-річчя Незалежності України. На полях стадіону «Авангард» та футбольного центру «БАРСА»  зустрічалися кращі дитячі команди-переможці та призери останніх років ДЮФЛ Сумщини. Запрошення на турнір отримали і юні футболісти ДЮСШ імені М.І.Масалітіна. Змагатися на рівних з іменитими та титулованими командами нашим хлопцям поки що не вдалося. Команда юнаків  поступилися всім суперникам і в підсумку посіла останнє місце, але хлопці набралися  досвіді виступів  на такому рівні перед стартом у чемпіонаті ДЮФЛ Асоціації футболу Сумщини цього року. Кращим гравцем на турнірі в нашій команді було визнано Владислава Лісогора.

Діти, тренери та керівництво спортивної школи вдячні Миколаївському селищному голові Сергію Паську та президенту ПФК «Вікторія» Сергію Бондаренку за організацію поїздки команди на змагання.

Інструктор-методист Микола ДЕМЧЕНКО