До Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2020 13:33

У нашій країні Міжнародний день людей з інвалідністю — дата, яка покликана згуртувати сили для допомоги своїм співгромадянам, що потребують особливої уваги та милосердя.

Ми схиляємося перед вашою мужністю і самовладанням. Приклад несхильної волі надихає багатьох на боротьбу за своє майбутнє, за право жити повно, насичено і відчувати себе невід’ємною істотною частиною цього світу.
    Щиро дякуємо нашим найвідважнішим громадянам за терпіння, розуміння і вміння приймати все зі спокійним і чистим серцем. Бажаємо вам міцності духу, оптимізму, здоров’я, миру, а всім нам — побільше душевної щедрості і милосердя, які втілилися б у добрі справи.

Дякуємо всім, хто опікується особами з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги — це реальний вияв людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

колектив КУ «Центр з надання соціальних послуг»

Миколаївської селищної ради