Протокол №10 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Mиколаївської селищної ради
Дата: 27.04.2021 12:39
Кількість переглядів: 512
Про невідкладні заходи, спрямовані на підтримку суб'єктів господарювання, чия діяльність заборонена або обмежена на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території Миколаївської СТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04390083/658f9db76f43f9202719f4b513aecc22.png)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04390083/aea3cd053fe9ef25b6d4117ae1518f12.png)
« повернутися