ВАКЦИНОВАНІ БУСТЕРНОЮ ДОЗОЮ ОТРИМАЮТЬ ЩЕ 500 ГРН ЗА ПРОГРАМОЮ ЄПІДТРИМКА

Дата: 28.01.2022 14:42

За програмою Президента України Володимира Зеленського єПідтримка особи, які завершили повний курс вакцинації (дві дози — дводозною вакциною), вже отримують 1000 гри від держави. А вакциновані бустерною дозою отримають додатково ще 500 грн

ДЕ ВИТРАТИТИ КОШТИ ЗА ПРОГРАМОЮ ЄПІДТРИМКА?

• залізничні квитки в межах України
  • авіаквитки в межах України
  • кінотеатри
  • театри
  • музеї
  • виставкові центри
  • концерти
  • спортзали                                           ''       ' .
  • книжкові магазини

УВАГА!

Для людей віком 60+ крім усього перерахованого - в аптеках на придбання ліків.

Протягом лютого програма буде додатково розширена для літніх людей: вони зможуть оплачувати комунальні послуги.

Для молоді віком 14-18 років незабаром до програми єПідтримка будуть включені крім базових цілей на спорт, музеї, кіно, театр та подорожі, буде можливість витрачати гроші на освітні проекти: на курси, навчальні програми, інші освітні послуги.

ЯК ОТРИМАТИ БУСТЕРНУ ДОЗУ?

Можна     записатися     на     щеплення     у     вашого     сімейного     лікаря.

Якщо немає декларації з сімейним лікарем, потрібно до пункту вакцинації взяти із собою паспорт та ідентифікаційний код.