СПОРТ. ПЕРША  БІАТЛОННА НАГОРОДА УКРАЇНИ У ОЛІМПІЙСЬКОМУ СЕЗОНІ МАЄ НАШЕ КОРІННЯ

Дата: 10.01.2022 16:33

П’ятий етап Кубку світу з біатлону, що проходив 7-9 січня  в німецькому Обергофі,нарешті приносить першу нагороду  команді України. Наш земляк-вихованець Заслужених тренерів України Ігнатьєвої О.П. та Ігнатьєва І.А. Артем ТИЩЕНКО разом з Дарією БЛАЖКО в одиночній змішаній естафеті здобули бронзу.

Вітаємо спортсменів, тренерів, батьків спортсменів та всіх шанувальників зимового виду спорту номер один з нагородою!

Бажаємо Артему та Дарії перемог на чергових етапах Кубку світу та  XXIV зимових Олімпійських іграх 2022 року в Пекіні!

«Разом заради спільного майбутнього».

Інструктор-методист Микола ДЕМЧЕНКО