ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Дата: 12.10.2023 13:10

Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту:  «Детальний план території на земельну ділянку площею 5,3597 га з кадастровим номером 5920689200:01:001:0327, яка розташована за межами населених пунктів на території Миколаївської селищної, Сумського району, Сумської області»

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Миколаївська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території на земельну ділянку площею 5,3597 га з кадастровим номером 5920689200:01:001:0327, яка розташована за межами населених пунктів на території Миколаївської селищної, Сумського району, Сумської області».

Замовник містобудівної документації: Відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Миколаївської селищної ради.

Розробник містобудівної документації:  ТОВ "Сумський інститут архітектурного планування.

Підстава для розроблення: Рішення сесії Миколаївської селищної ради від 21.09.2023 рок.

Основна мета розробки детального плану території: визначення усіх планувальних обмежень території, та забезпечення ефективного використання земель.

Основні техніко-економічні показники: кадастровий номер 5920689200:01:001:0327, площа земельної ділянки 5,35978 га

З техніко-економічними показниками проекту детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Миколаївській селищній раді за адресою: 41854, Сумська область, Сумський район, смт Миколаївка, бульвар Свободи, 2, відділ ЖКГ, транспорту та благоустрою.

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій: начальник відділу ЖКГ, транспорту та благоустрою Миколаївської селищної ради.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 41854, Сумська область, Сумський район, смт Миколаївка, бульвар Свободи, 2 або на електронну пошту e-mail: zhovtneve_rada@ukr.net.

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 11 жовтня 2023 року по 10 листопада 2023 року.

Громадські слухання відбудуться: 13 листопада 2023 року о 10 год. 00 хв. за адресою: смт. Миколаївка, бульвар Свободи, 2, Сумський район в приміщення Миколаївської селищної ради.

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.