A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

НА СУМЩИНІ З ПОЧАТКУ ВІЙНИ 173  РОДИНИ ЗВЕРНУЛИСЬ ЗА ДОПОМОГАМИ НА ПОХОВАННЯ ПОМЕРЛИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗА КОШТИ ФОНДУ

Дата: 04.10.2022 15:04
Кількість переглядів: 163

Працюючі українці захищені на випадок втрати працездатності навіть під час війни. Загальнообов’язкове державне соціальне страхування гарантує для них виплати, допомоги і надання медико-соціальних послуг – Фонд соціального страхування України реалізує страховий захист у повному обсязі.

        Зокрема, в разі смерті працівника через хворобу, травму чи інші причини, що не пов’язані із виконанням професійних обов’язків, його родині Фонд соціального страхування України виплачує грошову допомогу у розмірі 4 100 гривень для здійснення поховання.

        Нагадаємо, смерть внаслідок нещасного випадку на роботі, зокрема внаслідок бойових дій, є окремим страховим випадком та передбачає інші види виплат від Фонду і їх більш широкий спектр.

З початку повномасштабного вторгнення управління виконавчої дирекції ФССУ у Сумській області виплатило такі допомоги для 173 родин або осіб, які здійснили поховання. На це спрямовано понад 700 тисяч гривень.

        Загалом в Україні з початку війни ФССУ виплатив такі допомоги для майже 3,25 тисячі родин або осіб, які здійснили поховання. На ці цілі було  направлено 13,3 мільйона гривень.

        Також Фонд надає допомоги на поховання в разі смерті непрацюючої особи, яка перебувала на утримані застрахованого (не мала самостійних джерел засобів до існування):

        1) дружини (чоловіка);

        2) дітей, братів, сестер та онуків, які не досягли 18 років або старших цього віку, якщо вони стали особами з інвалідністю до 18 років (братів, сестер та онуків – за умови, що вони не мають працездатних батьків), а студентів та учнів середніх професійно-технічних і вищих навчальних закладів з денною формою навчання – до 23 років;

        3) батька, матері;

        4) дідуся та бабусі за прямою лінією спорідненості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора