Відкриття благодійного рахунку для збору коштів з приводу запобігання поширення коронавірусу на території Миколаївської селищної ради

Дата: 27.03.2020 09:39

Депутатами Миколаївської селищної ради на позачерговому 47 засіданні сесії селищної ради (2 пленарне засідання) ініційовано відкриття благодійного рахунку на базі Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини» Миколаївської селищної ради для збору коштів з приводу запобігання поширення коронавірусу на території нашої громади.

Текст звернення:

«Ми, депутати Миколаївської селищної ради, ініціюємо відкриття благодійного рахунку на базі Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини» Миколаївської селищної ради для збору коштів з приводу запобігання поширення коронавірусу на території нашої громади.

Звертаємось до всіх небайдужих мешканців громади підтримати нашу ініціативу.

Пропонуємо всім аграріям, які обробляють землю на території Миколаївської селищної ОТГ, організувати збір коштів з розрахунку 5 грн.  за кожен гектар оброблюваної землі.

Кошти використати на придбання медикаментів та обладнання для захисту лікарів та населення від поширення коронавірусу».

Кошти Ви можете перерахувати за наступними реквізитами:

Реквізити рахунку:

ПриватБанк