ПРОПОЗИЦІЯ ЩОДО ПЕРЕГЛЯДУ ТАРИФІВ НА ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Дата: 24.07.2019 17:05

На численні звернення громадян, мешканців Миколаївської селищної ради про завищені тарифи на оплату комунальних послуг водопостачання та водовідведення КП Миколаївської селищної ради «Благоустрій»

Пропоную :

1. З метою покращення оплати мешканцями громади за комунальні послуги КП МСР «Благоустрій» - відкрити рахунок для можливості безготівкового розрахунку.
  2. 26.07.2019 року на засіданні виконкому Миколаївської селищної ради переглянути тариф по водопостачанню та водовідведенню та збільшення проводити поступово, збільшивши попередньо на 50%, тобто з розрахунку з 6,84 на 10 грн. за 1 куб. та водовідведення з 5,70 на 8 грн. за 1 куб.
  3. Споживачам, які не мають лічильників - оплата за 1 особу не повинна перевищувати 20 грн. на місяць.
  4. Бухгалтеру комунального підприємства після затвердження тарифів на сесії Миколаївської селищної ради 05.08.2019 року зробити перерахунки споживачам, що провели оплату з 01.07.2019 року, по новим тарифам та укласти зі споживачами додаткові угоди до договорів на надання послуг.

Миколаївський селищний голова                                              І.А.Ігнатьєв