З 1 ЖОВТНЯ РЕІМБУРСАЦІЮ ІНСУЛІНІВ АДМІНІСТРУВАТИМЕ НСЗУ

Необхідність змін та встановлення  чітких і зрозумілих правил програми реімбурсації як для пацієнтів і лікарів, так і для виробників та дистриб'юторів інсуліну є очевидною. Національна служба здоров’я стане єдиним платником за програмою. Усі учасники процесу користуватимуться тими перевагами, які надає єдиний платник НСЗУ, як це зараз відбувається з програмою  «Доступні ліки»

10:49:54 30.09.2021

До відома громадян! Право на пільговий проїзд

Згідно рішення 7 сесії 8 скликання Миколаївської селищної ради від 21.05.2021 р. ""Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських автобусних маршрутах автомобільним транспортом загального користування на 2021-2023 роки" право на пільговий проїзд мають такі категорії:

13:43:30 28.07.2021