Новини від відділу

Багатожанровий Міжнародний онлайн-конкурс «ID FEST VARNA» м. ВАРНА (Республіка Болгарія)

19 вересня 2020 р. відбувся багатожанровий Міжнародний онлайн-конкурс «ID FEST VARNA» м. ВАРНА (Республіка Болгарія), у якому, серед багатьох представників з інших країн, взяли участь і колективи художньої самодіяльності комунального закладу «Миколаївського центру культури і дозвілля», Білопільського району, Сумської області.

13:51:55 03.11.2020

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “ЗОЛОТОЕ РУНО” Грузія, м. Батумі

15 жовтня 2020 р. відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “ЗОЛОТОЕ РУНО” Грузія, м. Батумі, у якому, серед багатьох представників з інших країн - Грузії, Білорусії, Казахстану, Китайської Народної Республіки, Латвії, взяли участь і колективи художньої самодіяльності комунального закладу «Миколаївського центру культури і дозвілля», Білопільського району, Сумської області, Україна.

13:46:18 03.11.2020

28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

Минуло вже 76 років з того переможного дня, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні.   Море сліз пролито солдатськими матерями, вдовами та сиротами, і не можна виміряти глибину та гіркоту цього горя.

14:50:17 28.10.2020

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

14 жовтня - День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці! Це свято з особливим значенням. Воно нагадує про громадянський обов'язок - зберегти мир і злагоду в суспільстві та на землі.

08:30:27 16.10.2020

До 150-РІЧЧЯ  З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МАНДРІВНИКА, ЦЕРКОВНОГО ДІЯЧА, ВОЇНА БУЛАТОВИЧА ОЛЕКСАНДРА КСАВЕРІЙОВИЧА

Олександр Ксаверійович Булатович (ієросхимонах Антоній, 26 вересня (8 жовтня) 1870, м. Орел — 5 грудня 1919, село Луциківка, Харківська губернія, Російська імперія) — військовик Російської імперії, вчений та релігійний діяч. Дослідник Ефіопії. Лідер руху у православ'ї –"ім'яслав'я". Капелан під час Першої світової війни .

10:44:42 07.09.2020