ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Дата: 16.10.2020 08:30

14 жовтня - День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці! Це свято з особливим значенням. Воно нагадує про громадянський обов'язок - зберегти мир і злагоду в суспільстві та на землі.

Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу.

14 жовтня 2020 року з дотриманням карантинних обмежень заклади культури Миколаївської селищної ради  підготували онлайн-привітання через соціальну мережу   Facebook з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва. Відбулося покладання квітів до місць поховань загиблих захисників України,борців за здобуття та відстоювання її державності, незалежності та територіальної цілісності, а також до присвячених їм пам'ятників і пам'ятних знаків.