Багатожанровий Міжнародний онлайн-конкурс «ID FEST VARNA» м. ВАРНА (Республіка Болгарія)

Дата: 03.11.2020 13:51

19 вересня 2020 р. відбувся багатожанровий Міжнародний онлайн-конкурс «ID FEST VARNA» м. ВАРНА (Республіка Болгарія), у якому, серед багатьох представників з інших країн, взяли участь і колективи художньої самодіяльності комунального закладу «Миколаївського центру культури і дозвілля», Білопільського району, Сумської області.

У номінації «Dance show » жанр «Хореографія»:

- солісти зразкового ансамблю сучасного танцю «Фантазія», дует у складі - Альона Велика та Богдан Мулий - Лауреати II ступеню;

- солістка Ансамблю сучасного танцю «Бусінки» - Даріна Литвиненко - Лауреат II ступеню;

- солістка зразкового ансамблю сучасного танцю «Фантазія» - Наталія Барботько - Лауреат II ступеню;

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Фантазія» - Лауреат II ступеню;

Ансамбль сучасного танцю «Бусінки» - Лауреат II ступеню;

- дует у складі Даріна Литвиненко та Наталія Барботько - Лауреати II ступеню (керівник – Олена Шаркова).

У номінації «Вокально-інструментальний жанр» Народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Мрія» - Лауреат II ступеню (учасники - Максим Близнюк, Олексій Федина, Олексій Куліченко, Андрій Риков, керівник – Іван Шарков).

За рішенням журі конкурсу діти нагороджені дипломами, медалями, кубками, сертифікатом на 500 євро на фестиваль в Болгарії в 2021 році, 20% знижки на участь в онлайн-фестивалі в Празі та сертифікат на очний фестиваль на 500 євро в 2021 році. Отримали запрошення на інші міжнародні конкурси, що відбудуться в Україні та Європі цього та наступного року.