Заходи до 150-річчя від дня народження Булатовича Олександра Ксаверійовича

Дата: 16.10.2020 08:14

09 жовтня виповнилося 150 років від дня народження  мандрівника, церковного діяча,воїна  Булатовича Олександра Ксаверійовича.

В історії важко знайти приклад, коли б за 49 років людина встигла зробити так багато в доволі різних площинах життя.

У свої 46 років він вже був кращим кавалеристом Росії, найближчим радником ефіопського імператора, лауреатом великої медалі Російського географічного товариства, кумиром золотого великосвітського Петербурга, героєм боїв, заколотником славнозвісного бунту на святій горі Афон, хоробрим воїном – розвідником у роки Першої світової війни.

В с. Луциківка біля каплички відбулося проведення панахиди,покладання квітів за участю голови Миколаївський селищний ради Ігнатьєва І.А., заступника селищного голови Мельника М.С., депутата обласної ради Пінчука Е.І., начальника відділу культури, спорту та туризму Білопільської міської ради Зарко Л.М., журналіста м. Харкова Іжицького Г.В., а також начальників відділів, священнослужителів, директорів шкіл, в.о. старост Миколаївської селищної ради.

Також були вручені грамоти, а саме Котніцькій Світлані Пилипівній, Денисенко Олені Миколаївні, Нехаєнко Антоніні Миколаївні, Трикашу Сергію Володимировичу, які протягом багатьох років вели систематичну краєзнавчу  роботу та внесли значний внесок в увічнення памяті О, Булатовича.