Cеместровий залік класів сольного співу та образотворчого мистецтва

Дата: 24.12.2020 14:21

23 грудня в приміщенні музичної школи відбувся семестровий залік класів сольного співу та образотворчого мистецтва

Захід провели як передноворічний святковий концерт. Казкова атмосфера зі свічками, святковою  ялинкою, щирістю маленьких виконавців, які з любов’ю і професійністю розкривали художні образи музичних творів, не змогли залишити байдужими жодного глядача. Шкода, що в зв’язку з пандемією, їх було замало.

Зачарувала глядачів і гостей заходу майстерність учнів художнього відділу, який працює тільки другий рік (викладач Пригарь С.М.). Виставка вражає яскравістю, різноманітністю та індивідуальністю малюнків кожного маленького художника.

Вокальний відділ (керівник Комісарова В.В.) продемонстрував майстерність

як класичного так і естрадного жанру. Святкові колядки звучали у виконанні учнівського вокального ансамблю.

Концертній програмі додали «кольорових барв» також і участь учнів музичного відділення (викладачі Ісаєва В.Г., Горобець С.А., Нефедова О.В.).

По закінченні концерту-звіту, заступник голови селищної ради Федина І.О., та працівники відділу культури привітали присутніх зі святом та подарували маленьким учасникам солодощі.

З наступаючим Новим роком!

Солодких, веселих свят, здоров’я, миру, добробуту та творчого натхнення!