Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “ЗОЛОТОЕ РУНО” Грузія, м. Батумі

Дата: 03.11.2020 13:46

15 жовтня 2020 р. відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “ЗОЛОТОЕ РУНО” Грузія, м. Батумі, у якому, серед багатьох представників з інших країн - Грузії, Білорусії, Казахстану, Китайської Народної Республіки, Латвії, взяли участь і колективи художньої самодіяльності комунального закладу «Миколаївського центру культури і дозвілля», Білопільського району, Сумської області, Україна.

У номінації «Сучасна хореографія » жанр «Хореографія»:

- солістка Ансамблю сучасного танцю «Бусінки» - Даріна Литвиненко - Лауреат I ступеню;

- солістка зразкового ансамблю сучасного танцю «Фантазія» - Наталія Барботько - Лауреат II ступеню;

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Фантазія» - Лауреат II ступеню;

Ансамбль сучасного танцю «Бусінки» - Лауреат I ступеню;

- дует у складі Даріна Литвиненко та Наталія Барботько - Лауреати II ступеню (керівник – Олена Шаркова).

У номінації «Вокально-інструментальний жанр» Народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Мрія» - Лауреат I ступеню (учасники - Максим Близнюк, Олексій Федина, Олексій Куліченко, Андрій Риков, керівник – Іван Шарков).

Міжнародний склад Журі конкурсу-фестивалю:

1. Малхаз Макарадзе – Грузія

2. Каха Чітаіа – Грузія

3. Рая Бершбаєва – Казахстан

4. Мілена Лейбук – Україна

5. Тарас Магдач – Україна

6. Гіа Гургенідзе – Грузія

7. Тауиржан Рахат – Казахстан

За рішенням журі конкурсу діти нагороджені дипломами, медалями, кубками, сертифікатом зі знижкою у 50% на участь у Міжнародних конкурсах мистецтв, які пройдуть в Болгарії та Грузії у 2021 році.