Очно-дистанційниий II Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «GOLD ART FEST»

Дата: 03.11.2020 13:38

З 15 жовтня по 22 жовтня 2020 року в м. Кемер (Республіка Турція) відбувся очно-дистанційниий II Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «GOLD ART FEST».

У конкурсі прийняли участь і очно і дистанційно колективи та окремі виконавці в окремих номінаціях з Молдови, Казахстану, Турції, України. Серед багатьох представників з інших країн, дистанційно взяли участь і колективи художньої самодіяльності комунального закладу «Миколаївського центру культури і дозвілля», Білопільського району, Сумської області, Україна.

Захід проводився за підтримки мерії міста Кемер та консульства України в місті Анталья. Консул України Емір Рустамов також взяв участь у фестивалі Gold Art Fest, що другий рік поспіль проходив в одному з готелей Кемеру. Консул високо оцінив професійну майстерність учасників конкурсу.

Конкурсні відео на дистанційну участь були розміщені на спеціальному каналі в «Youtube», групах «Фейсбук», проводилися обговорення у загальному доступі.

Професійне журі, у складі:

Fahri Olgun- (Турція)

Menderes Doganer – (Турція)

Fernan Fidan – (Турція)

Hasan Ali Acar – (Турція)

Кирил Головкін – (Україна)

Валерій Шевчук – (Україна)

оцінили виступи, надали персональні рекомендації та визначили лауреатів у номінаціях.

Результати конкурсу:

Вокальне мистецтво:

Народний аматорський вокально-інструменктальний ансамбль «МРІЯ» - Лауреат ІІ ступеню (учасники - Максим Близнюк, Олексій Федина, Олексій Куліченко, Андрій Риков, керівник – Іван Шарков).

Хореографічне мистецтво:

солістка Ансамблю сучасного танцю «Бусінки» - Даріна Литвиненко - Лауреат ІІ ступеню;

зразковий ансамбль сучасного танцю «Фантазія» - Лауреат І ступеню;

дует у складі Велика Альона та Мулий Богдан - Лауреати ІІ ступеню;

солістка зразкового ансамблю сучасного танцю «Фантазія» - Барботько Наталія - Лауреат ІІ ступеню;

ансамбль сучасного танцю «Бусінки» - Лауреати ІІІ ступеню;

дует у складі Даріна Литвиненко та Наталія Барботько - Лауреат І ступеню (керівник – Олена Шаркова).

За рішенням журі конкурсу діти нагороджені дипломами, медалями, кубками, керівники сертифікатом вдячності за високий професіоналізм, підтримку в духовному та культурному розвитку талантів.