Вітаємо Олексія Федину - переможця обласного відбіркового конкурсу читців (серед учасників віком від 10 до 16 років), присвяченого пам'яті Т.Г.Шевченка!

Дата: 10.03.2021 13:41

09 березня 2021 року відбулося офіційне оголошення переможців обласного відбіркового конкурсу читців, присвяченого пам'яті Т. Г. Шевченка. Професійне журі, до складу якого увійшли – Дмитро Будянський – доцент кафедри образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології Сумського державного педагогiчного унiверситету iм. А.С. Макаренка. телеведучий, голова журі; Тетяна Матвієнко – завідувач лабораторії сценарної майстерності Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, заслужений працівник культури України; Ольга Мальченко – головний спеціаліст відділу культурно- мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури Департаменту культури, інформаційної полiтики та туризму Сумської обласної державної адміністрації; Галина Проців – викладач вищої категорії, викладач-методист, голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського»; Вадим Шерстюк – актор Сумського обласного театру для дітей та юнацтва, заслужений артист України –  оцінювало виступи 123 виконавців.

І місце серед учасників віком від 10 до 16 років посів аматор Комунального закладу «Миколаївський центр культури і дозвілля» Миколаївської селищної територіальної громади Олексій Федина, який представив на конкурс твір  Т.Г. Шевченка «Думка". Вітаємо з перемогою!