Учасники художньої самодіяльності комунального закладу «Миколаївського центру культури і дозвілля» прийняли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Wawelskie Skarby”  м.Краків (Польща)

Дата: 14.05.2021 17:48

6-9  травня 2021 року відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв“ Wawelskie Skarby ”  м.Краків (Польща), онлайн участь у якому взяли учасники художньої самодіяльності комунального закладу «Миколаївського центру культури і дозвілля» Білопільського району, Сумської області.

Організатор конкурсу - Європейська молодіжна ліга.

Професійне журі оцінили виступи, надали персональні рекомендації та визначили лауреатів у номінаціях.

Результати конкурсу (кожен в своїй віковій категорії та номінації):

Вокально-інструментальний жанр:

Народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «МРІЯ» - Лауреат І ступеню (учасники - Максим Близнюк, Олексій Федина, Олексій Куліченко, Андрій Риков, Денис Порада, керівник – Іван Шарков).

Хореографічний жанр, в номінації «Вільна танцювальна категорія»:

солістка Ансамблю сучасного танцю «Бусінки» - Даріна Литвиненко - Лауреат ІІ ступеню.

За рішенням журі конкурсу діти нагороджені спеціальними іменними дипломами, медалями та кубками.

Вітаємо всіх! Бажаємо творчих успіхів та наступних перемог!