День Державного Прапора та День Незалежності України в Миколаївській селищній територіальній громаді

Дата: 26.08.2021 15:30

День  Незалежності України та День Державного Прапора України – свята, які відзначила наша громада і вся наша суверенна держава, є результатом тисячолітньої  боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначаються як найголовніші свята нашої країни.

Так відбулося і цьогоріч 23 серпня на центральній площі смт. Миколаївка відбулася урочиста церемонія підняття нашого синьо-жовтого стягу за участю голови селищної ради Миколаївської селищної ради, депутатів,  виконавчого апарату селищної ради, працівників культури, освіти, учасників АТО та жителів громади.

Окрасою урочистостей став святковий вечір-концерт до 30-ї річниці Незалежності України «В усіх  тисячоліттях і віках нехай святиться слово Україна!» за участю всіх творчих колективів закладів культури Миколаївської громади.

Чуттєві вірші, патріотичні пісні, запальні танцювальні постановки та веселі гумористичні номери створили чудову святкову  атмосферу. Глядачі зворушливо спостерігали за кожним номером концертної програми та оплесками зустрічали виступи учасників громади.   Гомін дітвори, веселощі довкола піднімали настрій і згуртовували усіх присутніх.

Такі свята об’єднують  людей, тому що єдність – велика сила народу.