Служба зайнятості інформує

Володимир Підлісний: «Жоден вивільнений працівник РДА не залишиться без уваги та допомоги служби зайнятості»

На Сумщині у зв’язку із процесами децентралізації відбувається масове вивільнення працівників районних державних адміністрацій. На сьогодні обласну службу зайнятості поінформовано про скорочення 350 працівників.

08:38:44 16.02.2021

Долями переселенців на Сумщині опікується служба зайнятості

«Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб – одне з пріоритетних завдань служби зайнятості, бо можливість працевлаштуватися і заробляти собі на життя – один із факторів для повноцінної інтеграції переселенців до нових громад. Якщо на початку конфлікту люди шукали переважно тимчасову роботу, нині ж ідеться про необхідність тривалого працевлаштування і тут чи не найактуальнішою проблемою є дисбаланс між заявленими роботодавцями вакансіями та спеціальностями, які мають внутрішньо переміщені особи», - прокоментував ситуацію директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

15:52:45 09.02.2021

Oбласна служба зайнятості робить все можливе, щоб жоден із вивільнених працівників райдержадміністрацій не залишився напризволяще

Голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома: "Ми не маємо права залишити вивільнених працівників реорганізованих РДА напризволяще, а Сумщину – без кваліфікованих кадрів"

15:58:49 04.02.2021

До уваги роботодавців Сумщини!

- Зважаючи на численні телефонні дзвінки та письмові запити, вважаю не зайвим буде нагадати, що до 1 лютого цього року юридичні особи з чисельністю штатних працівників від 8-ми чоловік мають подати Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2020 рік, - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

08:36:07 28.01.2021

Які послуги служби зайнятості Сумщини користувалися найбільшим попитом у 2020 році?

- Статистика свідчить, що рівень зайнятості скоротився в усіх районах та містах, а також серед усіх вікових груп населення Сумської області. Це у свою чергу підвищило попит на послуги обласної служби зайнятості, - розповідає директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - Послугами обласної служби зайнятості протягом 2020 року скористалися майже 71 тисяча громадян, які шукали роботу, з них 49653 осіб мали статус зареєстрованого безробітного. Найбільше серед них жінок – 57,7%, молоді до 35 років – 27,7%, жителі сільської місцевості складають 34,1%. Допомогу по безробіттю отримували 14771чоловік. Її середній розмір у листопаді-грудні минулого року становив 3371 грн.

08:34:55 28.01.2021

Служба зайнятості Сумщини окреслює пріоритетні завдання на день прийдешній

Директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний провів селекторну нараду з директорами Сумського міського, Конотопського міськрайонного та філій обласного центру зайнятості.

09:10:40 22.01.2021

Служба зайнятості Сумщини торік працевлаштувала 18 тисяч осіб

Як поінформував директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, минулого року, незважаючи на те, що у зв’язку з коронавірусом роботодавці заявили про заплановане масове вивільнення 8,9 тис. працівників, служба зайнятості працевлаштувала майже 18 тисяч безробітних громадян. При цьому, кожен шостий працевлаштований оперативно до надання статусу безробітного.

09:06:21 22.01.2021

Служба зайнятості Сумщини активно взаємодіє з ОТГ

В обласному центрі зайнятості чітко дотримується графік відвідин об’єднаних територіальних громад з метою ознайомлення з їх роботою, вивченням ситуації на локальних ринках праці та надання практичної допомоги у працевлаштуванні незайнятих громадян.

09:04:48 22.01.2021