Служба зайнятості інформує

«Давайте зробимо наші громади сильнішими!»

Вже більше двох років на базі навчального відділення Центру професійно-технічної освіти у с. Хоружівка Недригайлівського району діє центр сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад державної служби зайнятості

09:33:43 25.03.2021

Розширення можливостей щодо зайнятості населення обговорювали в Сумському обласному центрі зайнятості.

В режимі відео-селекторного зв’язку відбулася нарада керівництва Сумського обласного центру зайнятості з директорами Сумського міського, Конотопського міськрайонного центрів зайнятості і філій обласного центру зайнятості.

15:15:22 24.03.2021

Легалізація трудових відносин – один з ключових напрямків роботи служби зайнятості Сумщини

Сумська обласна служба зайнятості спільно з представниками Головного управління Держпраці в Сумськійо бласті проводить інформаційну роботу з роботодавцями щодо легалізації трудових відносин.

09:59:37 19.03.2021

Служба зайнятості Сумщини спільно з регіональною асоціацією міст України вчить старост

Сумське регіональне відділення Асоціації міст України спільно з Державним навчальним закладом «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» започаткували навчальні семінари для старост об’єднаних територіальних громад.

16:50:08 16.03.2021

Як шукали роботу для безробітного служба зайнятості Сумщини та приватні агентства?

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», суб’єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, інформують службу зайнятості про працевлаштованих ними осіб шляхом подання звітності. Торік звітність до Сумської обласної служби зайнятості надали 58 приватних агентств, з них 15 фактично здійснювали діяльність.

15:16:52 12.03.2021

Служба зайнятості Сумщини запрошує на роботу в Ізраїлі. Легально і без посередників

Перші 12 наших земляків разом з представниками інших областей України на початку березня вилітають до Ізраїлю на роботу. Серед них – опалубники, арматурники, штукатури, лицювальники-плиточники тощо

13:13:00 26.02.2021

Сумський ЦПТО: комфортне навчання для вчорашнього безробітного

Цього разу ми пропонуємо вам відкрити для себе ще один самобутній навчальний заклад – Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, який розпочав свою роботу десять року тому.

09:22:52 25.02.2021