Благодійний фонд "Єднання спільноти" запрошує долучитися до добровільної пожертви

Дата: 19.07.2023 15:46

Шановні друзі!  Звертаємося до усіх вас з проханням за можливістю надати важливу для розвитку благодійну допомогу дітям з інвалідністю до Дня Знань , що кожного року відзначається - 1 вересня.

Під нашою опікою на постійній основі знаходиться понад три тисячі важкохворих дітей з різною складністю захворювань, які на постійній основі, потребують матеріальної допомоги та підтримки. Значна кількість дітей – це сироти, діти-переселенці із зони бойових дій і не тільки, що по всій Україні, а також, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей де присутні діти з різними важкими захворюваннями.

Частково, наші підопічні діти перебувають на обліку у державних районних соціальних відділеннях, а також в центрах соціально-медичної реабілітації для розумово відсталих та дітей з ДЦП та ЦНС м. Києва.

Значна більшість дітей, знаходяться поза центрами і проходять лікування в домашніх умовах, через недостатню кількість місць у центрах, а також через важке протікання хвороби.

У цей складний час, допомагати стало врази складніше, через розподілення допомоги державою та фондами у більшості на допомогу армії. Ми продовжуємо забезбечувати та надавати основну допомогу тим, хто найбільше її потребує. Віримо в нашу скорішу Перемогу!

Ми цінуємо кожну підтримку, призначену нашим підопічним важкохворим дітям у цей воєнний складний час для України.

Дякуємо за Вашу неоціненну допомогу дітям!

З повагою, Віце-президент Юлія Левчук.

Загальний список потреб

• Дитячі канцелярські товари для навчання та розвитку (набори для творчості, фарби, олівці, альбоми, пластилін, кольоровий папір та картон);
  • Ранці дитячі ;
  • Книги ;
  • Засоби гігієни (підгузки, одноразові пелюшки, вологі серветки, шампуні, рідке мило, зубні щітки, туалетний папір);
  • Дитяче харчування (молочні суміші, каші, соки, пюре, чаї, печиво та інше);
  • Нові комплекти одягу.

Реквізити:

БО "БФ "ЄДНАННЯ СПІЛЬНОТИ"

П/р UA703052990000026006005002679

в АТ КБ "Приватбанк", ЄДРПОУ 39056806