Новини за 2019 рік

СПАРТАКІАДА ШКОЛЯРІВ. ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ  ПАМ'ЯТІ  Ф.В.МИРОНЕНКА

9 жовтня в с.Марківка стартували змагання Спартакіади школярів відділу освіти Миколаївської селищної ради 2019-2020 навчального року. Перший вид програми змагань-легкоатлетичний крос був присвячений пам’яті в минулому вчителю фізичної культури Марківської ЗОШ Федору Васильовичу Мироненку, який нещодавно раптово пішов з життя. Федір Васильович виховав не одне покоління юних спортсменів, завжди привчав дітей до фізичної культури та здорового способу життя.  Перебуваючи на заслуженому відпочинку  завжди приймав активну участь у шкільному житті, відвідуючи всі  спортивні змагання. Керівництвом громади було вирішено: з цього року команда-переможець загального заліку змагань з легкоатлетичного кросу буде отримувати кубок пам’яті Ф.В.Мироненка – у  знак поваги  до вчителя.

09:12:05 11.10.2019

ФУТБОЛ. ЗМАГАЛИСЯ ШКОЛЯРІ

З метою підготовки до змагань Спартакіади школярів 2019-2020 навчального року, що незабаром розпочинаються в громаді, у Миколаївській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів 27 вересня провели змагання серед юнаків-старшокласників з міні-футболу.

14:25:01 02.10.2019