ФУТБОЛ. ЗМАГАЛИСЯ ШКОЛЯРІ

Дата: 02.10.2019 14:25

З метою підготовки до змагань Спартакіади школярів 2019-2020 навчального року, що незабаром розпочинаються в громаді, у Миколаївській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів 27 вересня провели змагання серед юнаків-старшокласників з міні-футболу.

Змагання видалися цікавими і напруженими.  Вболівальники стали свідками безкомпромісної боротьби за всіма футбольними жанрами. Цього дня на футбольному майданчику вирували справжні емоції -  не обійшлося без розпачу переможених та радості переможців та їхніх вболівальників.  Переможця півфіналу між одинадцятими класами виявили лише в серії футбольних пенальті.

Перемогу ж  у фіналі змагань  цілком заслужено  здобули юні футболісти 11-Б класу.