ФУТБОЛ. ЮНІ ФУТБОЛІСТИ ПРОВЕЛИ ПЕРШИЙ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНИЙ ЗБІР

Дата: 23.08.2019 10:14

Вперше вихованці відділення футболу ДЮСШ імені М.І.Масалітіна приймали участь у навчально-тренувальному зборі, що проходив на базі КЗ «Спортивний комплекс м.Гребінка»  Полтавської області.

Команда в складі 15 юних футболістів та тренера Олександра Чемелюха  протягом п’яти днів виконала чималий обсяг роботи,  спрямований на спеціально-технічну та тактичну підготовку. Поміж тренуваннями хлопці не забували і про відпочинок, відвідавши столицю нашої країни – місто Київ. Також було проведено декілька тренувальних спаринг-матчів із місцевими юними футболістами.  Загалом, виконавши запланований об’єм роботи, хлопці значно додали у майстерності, тож чекаємо тепер від них лише перемог.

Юні спортсмени, батьки юнаків та тренер вдячні начальнику відділу освіти Миколаївської селищної ради Андрію Бутенку за фінансову допомогу та Миколаївському селищному голові Івану Ігнатьєву за допомогу в організації поїздки.