«Здорові діти - здорова нація»

Дата: 13.11.2019 16:04

Змагання з міні-футболу серед вихованців ДЮСШ імені М.І.Масалітіна 2008-2010 років народження «Здорові діти-здорова нація» відбулися 9 листопада на  штучному футбольному майданчику Миколаївської спеціалізованої школи.

Цікаві та захоплюючі змагання не залишили байдужими ,як самих учасників події, так і їхніх батьків, які завзято та палко підтримували команди своїх дітей. Всі матчі пройшли на одному подиху. За непоступливої та загалом рівної боротьби перемогу здобула команда «Ювентус». По завершенню змагань діти були нагороджені дипломами.  Батьки  та глядачі отримали задоволення та позитивні емоцій.

Сподіваємося , що таку ж підтримку юні футболісти матимуть цієї п’ятниці і на турнірі «BARSA AUTUMN CUP» у Сумах, запрошення на який команда нашої ДЮСШ теж отримала. Бажаємо перемог юним футболістам.