ВІДКРИТИЙ РАЙОННИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ ПАМ’ЯТІ  С.П.СУПРУНА

Дата: 20.12.2019 09:26

14 листопада в м. Білопілля пройшов відкритий турнір з волейболу памяті Героя Радянського Союзу  уродженця Білопільщини С.П. Супруна. Льотчик-випробовувач С.П. Супрун проявив героїзм, мужність в боях з японськими загарбниками в Китаї та загинув як справжній герой у повітряному бої з 6 винищувачами противника в липні 1941 року.

Участь у змаганнях приймали кращі волейбольні команди з Білопілля, Ульянівки, Куянівки та Миколаївки.

Змагання проходили за коловою системою в цікавій на напруженій боротьбі. Перемогу святкувала команда з Білопілля, друге місце у гравців Ульянівки, команди з Миколаївки у підсумку посіла третє місце. Переможці змагань отримали кубок, команди-призери нагороджені дипломами.