Інформація служби зайнятості

Роботодавець Сумщини став щедрішим

Останнім часом Сумська обласна служба зайнятості, як повідомив директор Володимир Підлісний, активно співпрацює з об’єднаними територіальними громадами регіону. Фахівці центрів зайнятості та філій систематично виїжджають в ТГ з метою презентації послуг служби зайнятості та надання консультацій місцевому населенню. У кожній громаді створені виїзні робочі місця для прийому громадян з погодженими графіками надання послуг службою зайнятості.

14:40:07 28.01.2022

В оголошенні про вакансію вказуєш стать, расу чи вік –  отримай штраф

З 8 січня цього року, як повідомив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, роботодавці отримають штраф за вимоги в описі вакансії щодо бажаної статі, віку, релігії, раси, кольору шкіри тощо. Ці зміни внесені до Закону «Про рекламу», аби протидіяти дискримінації.

15:08:19 20.01.2022