Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

На Сумщині послугами служби зайнятості користуються 14,5 тисяч безробітних

Дата: 30.09.2022 14:27
Кількість переглядів: 272

Як повідомили у Сумському обласному центрі зайнятості, станом на сьогодні на обліку в центрах зайнятості регіону перебуває 14,5 тис. наших земляків. З них 12,2 тисячі чоловік отримують допомогу по безробіттю. Середньомісячний розмір допомоги складає 4,1 тис. гривень, що майже на 400 грн більше торішнього показника.

Найвищий розмір допомоги простежується у Сумській районній філії, де безробітні отримують щомісяця в середньому по 5,6 тис. грн.

 

Нагадуємо, що розмір допомоги по безробіттю розраховується для кожної людини індивідуально. Він залежить від страхового стажу особи, її заробітної плати, підстави припинення трудових відносин та періоду перебування без роботи.

Допомога по безробіттю нараховується згідно з чинним законодавством України і виключно від відвідування до наступного відвідування безробітним центру зайнятості, якщо центр працює у звичайному режимі, або за період телефонного зв’язку безробітного з кар’єрним радником, коли людина підтверджує своє перебування в статусі безробітного (в умовах дистанційної роботи центру зайнятості).

Нарахування допомоги по безробіттю здійснюється подекадно з урахуванням дат відвідування.

Інформацію щодо нарахування та перерахування виплат допомоги по безробіттю можна дізнатись у свого кар’єрного радника, а також в особистому кабінеті, який можна створити на сайті обласного центру зайнятості: https://sum.dcz.gov.ua/cabinet.

Консультації з питань пошуку роботи, реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного ви також можете отримати на нашому Telegram-каналі за посиланням: https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

За потреби звертайтеся на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості: 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора