Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

У 2022 РОЦІ ПРАЦІВНИКИ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ 325 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ВИПЛАТ ЗА ДЕРЖАВНИМ СОЦІАЛЬНИМ СТРАХУВАННЯМ

Дата: 06.01.2023 11:12
Кількість переглядів: 173

Система соціального страхування України витримала всі виклики повномасштабного вторгнення – виплати лікарняних і декретних допомог, допомог на поховання, щомісячних та одноразових страхових виплат тощо не призупинялись попри бойові дії.

Упродовж 2022 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області виплатило для застрахованих осіб майже 325 мільйонів гривень допомог і страхових коштів. Зокрема, торік працівники Сумщини отримали від Фонду соціального страхування України:

● понад 249 мільйонів гривень допомог за лікарняними – для компенсації втраченого заробітку за час хвороб, травм, догляду за хворими рідними тощо,

● 72,3 мільйона гривень допомог по вагітності та пологах,

● 1,5 мільйона гривень щомісячних страхових виплат та ін.

Загалом у державі протягом 2022 року Фонд соціального страхування України виплатив для українців понад 29 мільярдів гривень допомог і страхових коштів. З них 24 мільярди гривень профінансовано ФССУ після 24 лютого.

Зокрема, у минулому році українці отримали від Фонду соціального страхування України:

● понад 12 мільярдів гривень допомог за лікарняними – для компенсації втраченого заробітку за час хвороб, травм, догляду за хворими рідними тощо,

● 5 мільярдів гривень допомог по вагітності та пологах,

● більше 11 мільярдів гривень щомісячних страхових виплат та ін.

Фонд соціального страхування України висловлює вдячність кожному фахівцю Фонду у селищах, районах і містах, працівникам усіх відділень та управлінь в областях і місті Києві, а також співробітникам виконавчої дирекції ФССУ за сумлінну роботу в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, з 01 січня 2023 року Фонд соціального страхування України передав свої завдання та функції до Пенсійного фонду. ФССУ перебуває в процесі припинення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора