A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ОБЛАСТІ

Дата: 09.01.2023 14:52
Кількість переглядів: 150

З 1 січня 2023 року екстрене повідомлення про звернення потерпілого з посиланням на нещасний випадок та/або гостре професійне захворювання (отруєння) на виробництві (далі – Екстрене повідомлення) до Фонду соціального страхування не надсилається. Це обумовлено тим, що з 1 січня 2023 року  уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування є Пенсійний фонд України.

Водночас участь у розслідуванні нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань беруть представники Пенсійного фонду України та його територіальних органів. 
Таку норму регламентовано змінами у законодавстві щодо загальнообов’язкового державного соціального страхування, внесених Законом України від 21.09.2022 № 2620 «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а також постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2022 № 1350.
 Для отримання інформації щодо шляхів та адреси передачі Екстреного повідомлення рекомендуємо звертатися до Пенсійного фонду України або його територіального органу в регіоні. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора