Дата: від до Скинути

Система електронної черги послуги надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Доводимо до відома мешканців Миколаївської селищної територіальної громади: якщо ви маєте бажання оформити для своїх дітей статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (згідно Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок збройних дій та збройних конфліктів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України #268 від 05.04.2017 року, зі змінами), можете скористатися електронним сервісом електронної черги для відповідної реєстрації, скориставшись посиланням на сайт: https://app.children.sumy.ua/ або відповідним QR- кодом.

10:25 18.01.2024

Про грип птиці

Пташиний грип — масове захворювання диких птахів та домашньої птиці, спричинене вірусом, який може передаватися від хворої птиці людині. Хвороба має серйозні наслідки для суспільства в усьому світі та є частиною програм моніторингу ВООЗ.

20:22 15.01.2024

Миколаївська селищна громада готова до ліквідацій імовірних надзвичайних ситуацій

Безупинна агресія ворога, особливо в умовах зими, змушує бути готовими до надзвичайних ситуацій. Аби належно підготуватися та вчергове синхронізувати свої дії, у смт Миколаївка відбулося засідання спеціалізованої комісії.

10:02 10.01.2024

Випадок високопатогенного грипу птиці в селі Штанівка Сумського (Білопільського району Сумської області)

Зі звернення громадян села Штанівка Сумського району Сумської області було встановлено, що 23 грудня 2023 року до приватного сектору було завезено птицю (курку-старку) від невідомого приватного підприємця.  На протязі 1-5 діб  загинуло 29 голів із партії закуплених птахів та 51 голова  (кури, качки) домашньої птиці. Інкубаційний період становив 1-5 діб. В момент закупівлі  власники звернули увагу, що птиця знаходилася у вимушеному положенні сидячи, нахохлена, відмічалася задуха та набряки, відмовлялася від їжі і води, пригнічення.

13:09 02.01.2024