Дата: від до Скинути

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ нагадує: З 1 жовтня 2023 року поновлено дію законодавства щодо застосування штрафних (фінансових) санкцій уразі невикористання відповідних засобів контролю

Головне управління ДПС у Сумській області акцентує, що  1 січня 2022 року однією з умов здійснення підприємницької діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг в Україні - є обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі - ПРРО) фізичними особами-підприємцями платниками єдиного податку 2-4 груп.

10:55 27.12.2023

Вступай в лави Національної гвардії та бий ворога!

Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України і призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від кримінальних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами – із забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій.

10:42 27.12.2023

Відповідальніcть за порушення вимог щодо застосування РРО/ПРРО

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини,  що у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) відновлюється відповідальність за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

13:46 21.12.2023

Триває пілотний проєкт «Помічник ветерана»

Сумській області триває впровадження пілотного проєкту «Помічник ветерана». За ініціативи Мінветеранів запроваджується інститут помічника ветерана, як складової системи переходу від військової служби до цивільного життя. Спираючись на вже існуючий у країні попит та відомий закордонний досвід, виникла потреба у започаткуванні й розбудові фактично нового сервісу (професії) з потужним соціальним функціоналом.

17:36 13.12.2023

Дякуємо австрійським благодійникам за допомогу

Klaus Johann Poettinger Holding GmBH - співвласник компанії Pöttinger Landtechnik  передав Миколаївській селищній громаді перфоратори, мотопили, шуруповерти, косарку, зварювальні агрегати, компресор, набори ключів, бури, ломи, сокири, кувалди.. усього 105 одиниць різного обладнання.

10:54 20.09.2023

На 15 сесії 8 скликання Миколаївської селищної ради депутати одноголосно затвердили звіт селищного голови за 2021 рік

26 січня 2022 року селищний голова Пасько Сергій Михайлович публічно відзвітував за 2021 рік про діяльність своєї команди. Під час виступу голова наголосив про істотне збільшення основних фінансових показників розвитку в громаді, зокрема, про збільшення надходжень, ріст бюджету розвитку та капітальних видатків.

15:47 07.02.2022