Дата: від до Скинути

Комерційна пропозиція по ліквідації стихійних звалищ, сортуванню, вивезенню та переробці ТПВ

В Україні як у всьому світі гостро стоїть проблема накопичення, зберігання та утилізація сміття. На сьогоднішній день на території України по різним даним накопичено на звалищах близько 13 млн. тн. сміття, але найбільш гостро ця проблема торкається невеликих міст, селищ та ОТГ.

11:14 18.12.2018

Увага! Шахраї!

Білопільське відділення поліції повідомляє про випадки вчинення шахрайських дій відносно населення, в першу чергу осіб похилого віку, самотніх мешканців.

09:08 26.11.2018

Чиста Україна - чиста Земля

Асоціацією міст України та Українським товариством охорони природи оголошено проведення з 14 вересня 2018 року всесвітньої акції «Чиста Україна - чиста Земля».

16:08 12.09.2018

Не брати до рук!

Не брати до рук: Над Сумщиною з літака розкидатимуть вакцину від сказу

14:38 12.09.2018

Розділ "МИКОЛАЇВКА ТУРИСТИЧНА"

З 7 вересня 2018 року на сайті Миколаївської селищної ради розпочато роботу розділу "Миколаївка туристична"  з метою естетичного, культурного та духовного збагачення населення.

10:18 07.09.2018