Рятівний застосунок: як жінкам захиститися від домашнього насильства

За статистикою, щороку в Україні приблизно 1,1 мільйона людей зазнають насильства, 90% з тих, хто звертається по допомогу, становлять жінки. Страх, стигма та відсутність інформації часто стають перепонами на шляху до пошуку допомоги.

21:01 11.04.2024

Безкоштовне навчання за Сертифікованою програмою для ветеранів і ветеранок

Відповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1175 (зі змінами), одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів та членів їх сімей, зокрема, забезпечення соціальної та професійної адаптації, зайнятості, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

16:30 08.04.2024

Інформація для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України

Міністерство у справах ветеранів України повідомляє про запровадження телефонної «Єдиної ветеранської лінії». Таке рішення є важливим кроком і складовою нової ветеранської політики.

16:25 08.04.2024

Оголошення для осіб з інвалідністю

Електронний кабінет особи з інвалідністю – зручний сервіс, який дає можливість оперативно онлайн подавати пакет документів для безоплатного отримання допоміжних засобів реабілітації (технічних та інших засобів реабілітації).

20:19 04.04.2024

Нітрати в ранніх овочах – небезпека для здоров’я

Після довгої зими всі вже скучили за свіжими овочами та фруктами. Ранні огірочки, помідори, зелена цибуля, молода редиска і капуста, які сьогодні продають в усіх магазинах і на базарах, так і ваблять до себе. Ми настільки скучили за свіжою зеленню і природними вітамінами, що готові купувати першу весняну зелень, яка виглядає, пахне і смакує майже як звичайна, ґрунтова. Купуючи їх, ми прагнемо наситити свій організм весняними вітамінами, особливо в теперішній час. Однак, не слід  забувати про нітрати.

20:18 04.04.2024

Пам'ятка для населення: що необхідно знати про сказ

Захворювання на сказ було описано ще 3000 років тому, але і в наші дні воно не втратило своєї актуальності і реєструється більш ніж в 160 країнах світу. Щорічно понад 10 мільйонів людей отримують різні пошкодження від тварин і близько 50 тисяч гинуть від укусів тварин, хворих на сказ.

10:10 28.03.2024

3 27.03.2024 по 29.03.2024 в середу, четвер та пʼятницю, буде здійснюватись видача гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам

3 27.03.2024 по 29.03.2024 в середу, четвер та пʼятницю, буде здійснюватись видача гуманітарної допомоги 🔺внутрішньо переміщеним особам, мешканцям Миколаївської селищної громади

13:00 27.03.2024

Інформація щодо того як стати надавачем послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей

Міністерством у справах ветеранів України до Порядку та умов надання безоплатної психологічної допомоги особам, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей таких осіб, постраждалим учасникам Революції Гідності та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України 29 листопада 2022 року № 1338 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2023 року № 1270) (далі – Порядок та умови) (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1338-2022-%D0%BF#Text) розроблено покрокову інструкцію (інформаційну рамку) щодо подання заяви в електронній формі для отримання послуги реєстрації в Реєстрі суб’єктів надання послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей (далі – Реєстр) (додається).

15:53 20.03.2024