Дата: від до Скинути

Сонячна енергетика – один із інвестиційно-привабливих секторів відновлюваної енергетики України

На 8-ій Міжнародній конференції та виставці сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі «CISOLAR 2019» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив досягнення та перспективи розвитку «зеленої» енергетики, зокрема сонячної енергетики.

15:19 17.04.2019

Про підвищення обізнаності про права та обов'язки суб'єктів декларування

01.01.2019 розпочався етап подання суб'єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр), щорічних електронних декларацій за 2018 рік, у зв'язку з чим Національне агентство повідомляє про таке.

08:40 29.01.2019