У Миколаївському ЦНАПі можна оновити персональні дані призовників, військовозобов’язаних та резервістів

Дата: 21.05.2024 11:50

Нагадаємо, із 18 травня вступив в дію закон України про мобілізацію, згідно якого військовозобов’язані громадяни мають оновити свої персональні дані протягом наступних 60 днів. Мова йде про тих чоловіків та жінок, які перебувають на обліку в ТЦК.

Зробити це можна:
 • в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП);
 • в електронному кабінеті військовозобов’язаного, який людина самостійно завантажує на свій гаджет;
 • в ЦНАПі.

Для того, щоб оновити свої дані через центр надання адміністративних послуг необхідно ОСОБИСТО прийти у відділення ЦНАПу. Із документів при собі мають бути паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Години роботи ЦНАПу в Миколаївці: 8:00-17:00 з понеділка по четвер, 8:00-16:00 в пʼятницю. Адреса: бульвар Свободи, 2а