Система електронної черги послуги надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Дата: 18.01.2024 10:25

Доводимо до відома мешканців Миколаївської селищної територіальної громади: якщо ви маєте бажання оформити для своїх дітей статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (згідно Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок збройних дій та збройних конфліктів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України #268 від 05.04.2017 року, зі змінами), можете скористатися електронним сервісом електронної черги для відповідної реєстрації, скориставшись посиланням на сайт: https://app.children.sumy.ua/ або відповідним QR- кодом.

Також за додатковою інформацією можете звертатися до служби у справах дітей Миколаївської селищної ради та КУ "Центр з надання соціальних послуг" Миколаївської селищної ради. Тел. +380 66 630 03 32