Миколаївська селищна громада готова до ліквідацій імовірних надзвичайних ситуацій

Дата: 10.01.2024 10:02

Фото без описуБезупинна агресія ворога, особливо в умовах зими, змушує бути готовими до надзвичайних ситуацій. Аби належно підготуватися та вчергове синхронізувати свої дії, у смт Миколаївка відбулося засідання спеціалізованої комісії.

Серед завдань представників місцевої пожежної частини, відділу охорони здоров’я, ЖКГ, благоустрою та регіонального управління МВС та ДСНС – покращення взаємодії між органами управління, силами та підрозділами цивільного захисту громади.

«Допоки триває збройна агресія російської федерації проти України, зберігається загроза нанесення ударів ворогом по цивільним об’єктам», - наголосив Миколаївський селищний голова Сергій Пасько. За його словами, розроблено комплекс стабілізаційних заходів, спрямованих на швидке та ефективне реагування відповідних служб у випадку надзвичайних ситуацій.