A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

Оголошення, інформація до відома на 2022 рік

НЕБЕЗПЕЧНА РОСЛИНА-ПОВИТИЦЯ ПОЛЬОВА

Чи доводилось вам бачити рослини обплутані якимись жовтими нитками, які іноді досить погано вириваються. Одним таким із небезпечний бурянів є:

09:10:48 29.07.2022

Порядок реєстрації осіб, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання

Порядок реєстрації осіб, які здійснюють господарську діяльність пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання , визначає загальні організаційні і правові вимоги  щодо реєстрації осіб органами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області , які  спрямовані на запобігання проникненню регульованих шкідливих організмів у зони,вільні від таких регульованих шкідливих організмів на території України та виявлення, локалізацію і їх ліквідацію.

16:09:01 28.07.2022

Шановні мешканці Верхосулки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята — Дня села!  Верхосулка – мальовниче село  на березі Сули, де живуть щирі і працьовиті люди, село де своє дитинство провів відомий на весь світ поет Олександр Олесь, село оспіване в його віршах.

07:33:18 23.07.2022

Хто такий "одинокий батько"?

За статтею 5 Сiмейного кодексу України держава створює людинi умови для материнства та батькiвства, забезпечує охорону прав матерi та батька, матерiально й морально заохочує i пiдтримує материнство та батькiвство.

16:07:41 21.07.2022

ЧИ ПОТРІБНО ЗМІНЮВАТИ ДОКУМЕНТИ ГРОМАДЯНАМ У РАЗІ ЗМІНИ НАЗВИ ВУЛИЦІ, НА ЯКІЙ ВОНИ ЗАРЕЄСТРОВАНІ

У зв’язку із тим, що у багатьох наших містах та селах змінюються назви вулиць, виникають цілком слушні запитання стосовно необхідності внесення відповідних змін в ті чи інші документи, зокрема, паспорт громадянина та документи про право власності на нерухомість. Отже, розглянимо ці два основні випадки.

14:12:21 21.07.2022

Відповідальність за вчинення правопорушення під дією психічного і фізичного примусу.

На жаль, зважаючи на події, які відбуваються у нашій державі сьогодні є актуальним питання « Чи настає кримінальна відповідальність за вчинення правопорушення під дією фізичного або психічного примусу?» І в Україні вже були зафіксовані такі випадки, коли особа усвідомлюючи небезпечність своїх дій, вчинила кримінальне правопорушення, однак вчинила вона так не з власної волі, а під впливом фізичного примусу. Фізичний примус – це вплив на тілесну недоторканість особи, який позбавляє її можливості діяти на власний розсуд, а також змушує до вчинення суспільно небезпечного діяння, котре завдає шкоди правоохоронюваним інтересам або створює небезпеку заподіяння такої шкоди, шляхом застосування до неї фізичного впливу. Прикладом фізичного примусу є ситуація, згідно якої представник охорони, якого зв'язали та ізолювали в певному приміщенні, не може нести кримінальну відповідальність за бездіяльність щодо пошкодження чи знищення майна особами, які застосували до нього такий примус. Психологічний примус – це вплив на психіку особи з метою примушення її всупереч її волі вчинити або утриматись від вчинення певних протиправних дій. Не є кримінальним правопорушенням дія або бездіяльність особи, яка заподіяла шкоду правоохоронюваним інтересам, вчинена під безпосереднім впливом фізичного примусу, внаслідок якого особа не могла керувати своїми вчинками, як і зазначено в статті 40 Кримінального кодексу України. 

08:40:37 21.07.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора