Оголошення, інформація до відома на 2022 рік

Платформа єДопомога

Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога.

15:35:15 04.05.2022

Навчання у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти та військових коледжах сержантського складу

Незважаючи на введення воєнного стану в Україні, заходи щодо відбору кандидатів з числа цивільної молоді на навчання у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти та військових коледжах сержантського складу (далі - ВВНЗ, ВНП ЗВО та ВКСС) у 2022 році не скасовано та проводяться встановленим порядком.

16:46:08 03.05.2022

Про психологічну та юридичну підтримку населення в рамках роботи Співдія хабів

Міністерство молоді та спорту України спільно з Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством розвитку громад та територій України запустили платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню «СпівДія».

13:34:11 27.04.2022

Про поширення пам’ятки щодо інформування постраждалих від сексуального насильства

Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації отримано з Офісу Віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Стефанішиної Ольги Віталіївни пам’ятку з інформацією щодо дій людини, яка пережила сексуальне насильство під час війни, стала свідком цього воєнного злочину, або вам довірилася людина, яка через це пройшла  (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=348891873946154&id=100064760316130).

13:26:37 26.04.2022