Оголошення, інформація до відома на 2022 рік

Євросоюз та МОМ  розробили правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної політики України запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.

14:30:40 08.06.2022

Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно

Ще до початку війни проблема торгівлі людьми була актуальною для України: наша країна перебувала на 49-му місці зі 167 країн світу в рейтингу поширеності сучасного рабства, лише за три роки майже 50 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми, а найчастіше жертвами цього явища ставали жінки, яких відправляли за кордон для надання сексуальних послуг, і чоловіки, які потрапляли у трудове рабство.

10:14:26 08.06.2022

ДОПОМОГУ ЗА Е-ЛІКАРНЯНИМ ТЕПЕР МОЖНА ОТРИМАТИ НА ПІДСТАВІ ВИТЯГУ

Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.

13:46:26 01.06.2022

УВАГА! Нові вимоги до дрібнотоварного виробництва та обігу молока.

Білопільський відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Сумського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує, що набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Гігієнічних вимог до дрібнотоварного виробництва та обігу молока» від 7 квітня 2022 р. № 209 (далі - Наказ). Затверджені ним Вимоги встановлюють гігієнічні вимоги до первинного виробництва та обігу молока від сільськогосподарських тварин, які утримуються дрібнотоварними виробниками, а також до пунктів заготівлі молока.

09:44:58 30.05.2022

За спожитий у квітні газ розрахувалися 61% побутових клієнтів ТОВ «Сумигаз Збут»

ТОВ «Сумигаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», дякує клієнтам, які дотримуються договірних зобов’язань та вчасно сплачують за спожитий газ. За використаний у квітні ресурс сплатили близько 225 тисяч домогосподарств Сумщини.

16:10:31 25.05.2022